Bikini Tüm Genital Lazer Epilasyon

Bikini Tüm Genital Lazer Epilasyon

Genital Lazer Epilasyon; Lazer epilasyonun özellikle kadınlarda en sık uygulandığı bölgelerdendir. Kıl yapısı koltuk altına benzer ve sonuçları çok başarılıdır. Bu bölgedeki tüysüzlük istemi kişisel ve toplumsal tercihlerle etkilenmektedir. Bizim toplumumuzda kılsızlık genellikle tercih edilen bir durumdur.

Genital Lazer Epilasyon
Genital Lazer Epilasyon

Traş oldukça sıkça kullanılan diğer bir yöntemdir. Çok çabuk tekrar çıkması ve genital kıvrıntıları traş etmenin zorluğu bu yöntemin dezavantajıdır. Ağda bu bölgede tercih edilen diğer bir yöntemdir. Fakat ağrı ve tahrişe sebep olabileceği akıldan çıkarılmamalıdır.

Lazer epilasyon yine en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Özellikle bikini bölgesinden taşan istenmeyen tüylerden kurtulmak için tüm kadınlar tercih eder olmuştur.

Lazer Epilasyon Genital

Bikini bölgesi

Bikini bölgesi
Son 30 yıldaki gelişen mayo trendi bikini ile sonuçlandı. Oldukça fazlaca kadın tarafından kullanılan bikini bu giysiden taşan kılların tamamen yok edilmesi ihtiyacını doğurdu.

Bu alanın hassasiyetinden dolayı yine lazer epilasyon uygulaması ön plana çıktı. Kişisel hijyen açısından da problem yaratabilen genital ve bikini bölgesi tüyleri istenmeyen tüyler haline geldi. Bu duruma yaşam tarzı değişiklikleri büyük katkı ve ivme kazandırdı.

Diğer kalıcı olmayan yöntemlerin tam anlamı ile problemi çözmemesi bu arayış içinde lazer epilasyonu ön plana çıkardı.

Lazer epilasyon bu bölgede de çok başarılı sonuçlar sağlayan bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır.

Genelde kadınlar bikini bölgesini de kapsayan tüm genital bölge epilasyonunu tercih etmektedirler. Bikini ve genital bölge lazer epilasyonda en başarılı bölgelerdendir. Genelde 6 seans uygulama yeterli olmaktadır. Bazen daha az seans gerektiği de olur. Bikini bölgesinde lazer epilasyon istenen bölgeye kadar uygulanabilir. Yani sınır belirlenebilir. Seans aralıkları genelde iki ay kadardır.

Lazer Epilasyon Bikini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir