Bikini Tüm Genital Lazer Epilasyon

genital lazer epilasyon

Bikini Tüm Genital Lazer Epilasyon

Genital Lazer Epilasyon; Lazer epilasyonun özellikle kadınlarda en sık uygulandığı bölgelerdendir. Kıl yapısı koltuk altına benzer ve sonuçları çok başarılıdır. Bu bölgedeki tüysüzlük istemi kişisel ve toplumsal tercihlerle etkilenmektedir. Bizim toplumumuzda kılsızlık genellikle tercih edilen bir durumdur.

genital lazer epilasyon
genital lazer epilasyon

Klasik Yöntemler

Genital Bikini Bölgesine Traş

Genital Lazer Epilasyon
Genital Lazer Epilasyon

Traş oldukça sıkça kullanılan diğer bir yöntemdir. Çok çabuk tekrar çıkması ve genital kıvrıntıları traş etmenin zorluğu bu yöntemin dezavantajıdır.

Genital Bikini Bölgesine Ağda

Ağda bu bölgede tercih edilen diğer bir yöntemdir. Fakat ağrı ve tahrişe sebep olabileceği akıldan çıkarılmamalıdır.

Genital Bikini Bölgesine Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yine en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Özellikle bikini bölgesinden taşan istenmeyen tüylerden kurtulmak için tüm kadınlar tercih eder olmuştur.

Lazer Epilasyon Genital

Bikini bölgesi

Bikini bölgesi; Son 30 yıldaki gelişen mayo trendi bikini ile sonuçlandı. Oldukça fazlaca kadın tarafından kullanılan bikini bu giysiden taşan kılların tamamen yok edilmesi ihtiyacını doğurdu.

Bu alanın hassasiyetinden dolayı yine lazer epilasyon uygulaması ön plana çıktı. Kişisel hijyen açısından da problem yaratabilen genital ve bikini bölgesi tüyleri istenmeyen tüyler haline geldi. Bu duruma yaşam tarzı değişiklikleri büyük katkı ve ivme kazandırdı.

Diğer kalıcı olmayan yöntemlerin tam anlamı ile problemi çözmemesi bu arayış içinde lazer epilasyonu ön plana çıkardı.

Lazer epilasyon bu bölgede de çok başarılı sonuçlar sağlayan bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır.

Tüm Genital Lazer Epilasyon

Genelde kadınlar bikini bölgesini de kapsayan tüm genital bölge epilasyonunu tercih etmektedirler. Bikini ve genital bölge lazer epilasyonda en başarılı bölgelerdendir. Genelde 6 seans uygulama yeterli olmaktadır. Bazen daha az seans gerektiği de olur. Bikini bölgesinde lazer epilasyon istenen bölgeye kadar uygulanabilir. Yani sınır belirlenebilir. Seans aralıkları genelde iki ay kadardır.

Genital lazer epilasyon için yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler

En hızlı sonuç için bizim gibi profesyonel merkezleri tercih edin.
Daha az seans ve etkili sonuç için en ekonomik yol budur.
Başarılı lazer epilasyon için etkin dozlarla epilasyon yapılmalıdır.
Lazer epilasyonun yumurtalıklara zararı yoktur.
Genital bölgedeki batıklar lazer epilasyondan sonra yok olur.

Genital ve bikini bölgesine epilasyon uygulamaları ilk çağlardan beri yapıla gelmiştir. Günümüzde lazer teknolojisi sayesinde genital bölgedeki istenmeyen kıllardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında lazer epilasyon güvenli ve ucuzdur. Zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlar. Geleneksel yöntemlerde neredeyse her ay çekilen acıdan kurtulmak kalıcı lazer epilasyon sayesinde mümkün olmuştur.

Genital Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Genital Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Genital lazer epilasyon uygulamaları genital bölgenin tamamına yapılabilmektedir. Klasik yöntemlerle örneğin ağda, yolma gibi yöntemlerle kıyaslandığında uygulama ağrısızdır. Neredeyse hiç kimseye lokal anestezi bile gerekmez. Genital bölgede lazer epilasyon çok başarılıdır. Altı seansta yüksek başarı elde edilir. Başlangıçta etkin dozlarla başlanırsa 6 seansta istenen sonuçlar alınır.

Tüm Genital Epilasyon Ne Kadar Sürer

Tüm genital bölgeye lazer epilasyon 5-10 dakika kadar kısa bir sürede uygulanır. Seans aralarında ihtiyaç olursa jilet ile kısaltma yapılabilir. Ağda gibi yolma yöntemleri kullanılmamalıdır.

Tüm Genital Epilasyonn Batıklarda Etkili mi?

Genital bölgedeki batıkların lazer epilasyon sonrası tamamen yok olduğu gözlenir. Bizim merkezlerimizde tüm genital bölgeye isteğe bağlı olarak bikini bölgesi, makat bölgesi de ilave edilir. Bu uygulama için ekstra ücret alınmaz. Genital bölgenin tümünde uygulanan lazer epilsyonun yumurtalıklara, rahime hiçbir zararı olmaz. Lazer ışınları cildi geçmez. Bu yüzden iç organlarda ve yumurtalıklara etkisi olmaz. Bakirelerde bu bölgeye lazer epilasyon yaptırabilir. Kızlık zarına lazer epilasyonun olumsuz hiçbir etkisi olmaz.

Lazer Epilasyon  Acıbadem Lazer Epilasyon Fiyatları, bikini lazer epilasyon, genital lazer epilasyon, Genital lazer epilasyon için yaptırmadan önce, Genital Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları, Genital lazer epilasyon Paket Fiyatları, Genital Lazer Epilasyon Seans Fiyatı, Genital lazer epilasyon Seans Fiyatları, Genital Lazer Epilasyonu

Lazer Epilasyon Bikini

Bir cevap yazın