Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler aşağıdaki gibidir. Lazer epilasyon göz bölgesi, burun içi ve kulak içine uygulanmaz.
Lütfen soldaki Lazer epilasyon menüsünden ya da aşağıdaki ilgilendiğiniz link’e tıklayın.

lazer epilasyon uygulanan bölgeler
lazer epilasyon uygulanan bölgeler

Yüz bölgesi

Yüz bölgesi lzer epilasyonun daha uzun seans gerektiren bir bölgesidir. Yüz bölgesinde lazer epilasyon uygulamasında diode lazerleri önermekteyiz. Alexandrite lazerler bu bölgede durumu daha da kötüleştirebilirler .

Devamı için >>>>>> Yüz Lazer Epilasyonu

Koltuk Altı

Koltuk altı bölgesi en çok lazer epilasyon yaptırılan bölgedir. Bu bölgenin özelliğnden dolayı kıl yapısı kalındır. Lazer epilasyon deri altına inmediğinden buradaki lenf bezlerine etkisi yoktur. Devamı için >>>>>> Koltuk Altı Lazer Epilasyonu

Kollar

Kollar lazer epilasyon uygulamasında zor bölgelerdendir. Alexandrite lazerler bu bölgede ters etki ile tüylerde artışa neden olur.

Devamı için >>>>>> Kollarda lazer epilasyon

Bacaklar

Bacaklarda tüylenme genelde genetik nedenle oluşur. Tedavisinde lazer epilasyon oldukça iyi bir çözüm sunar. Lazer epilasyon alt bacakta çok başarılıdır.

Devamı için >>>>>> Bacak Lazer Epilasyonu

Göğüs Bölgesi

Göğüs bölgesinde aşırı tüylenmeden rahtsız olan erkeklerin en çok başvurduğu yöntemlerdendir. Lazer epilasyon uygulamaları kadınlarda da meme ucu ve göğüs arasında başarılı epilasyon sağlar. Devamı için >>>>>> Göğüs Lazer Epilasyonu

Sırt bölgesi

Sırt bölgesi aşırı sırt tüylerinden, klasik yöntemlerden, tüy dökücü kremlerden sıkılmış birçok insan için önemli bir çözüm seçeneği lazer epilasyon olmuştur.

Devamı >>>>>> için Sırt bölgesi Lazer Epilasyonu

Genital bölge

Genital lazer epilasyon uygulamaları son yıllarda çok tercih ediliyor. En önemli nedeni toplumsal alışkanlıklar ve klasik yöntemlerin ağrılı olması ve geçici olması lazer epilasyon tercihinde etkili oluyor.

Devamı için >>>>>> Genital bölgesi Lazer Epilasyonu

Bikini bölgesi

Bikini trendi ile birlikte lazer epilasyon uygulamaları da bu bölgede en çok tercih edilen yöntem haline gelmiştir. Bikini lzer epilasyonu hakkında daha detaylı bigi için

Devamı için >>>>>> Bikini bölgesi Lazer Epilasyonu

Lazer epilasyon bir seansta bu bölgelerin tamamına uygulanabilir. Hiç bir sorun yaratmaz. Biz buna tüm vücut lazer epilasyon uygulaması diyoruz. Şimdi ayrı ayrı bölgeleri gözden geçireceğiz.

Lazer epilasyonda bölgelere göre ortalama seans süreleri

Tüm yüz:10 dakika

Çene: 3 dakika

Bıyık : 3 dakika

Sakal üstü: 5 dakika

Boyun: 5 dakika

Omuz: 15 dakika

Sırt:30 dakika

Sırt + omuz: 45 dakika

Göğüs: 30 dakika

Bacaklar:45 dakika

Genital : 10 dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir