Yüz Epilasyonu

Yüz Epilasyonu

Yüz Epilasyonu; Yüz bölgesi özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilen bir bölgedir. Son teknoloji lazer cihazları uzun süreli yüz güldürücü tedavi olanağı sağlamaktadır. Yüz bölgesi diğer bölgelere göre daha fazla seans sayısı gerektirir. Klasik yöntemlerle kıyaslanıldığında kılların çıkış süresinin uzaması bile uygulanan kişi için büyük kolaylık sağlar.

Kadınlarda Yüz Epilasyonu

yüz epilasyonu sonrası
yüz epilasyonu sonrası

Yüzdeki tüylerden şikayetçi olan insanlar genellikle çekiciliğini yitirdiğini düşünürler ve bu tüylerden rahatsız olurlar. Erkekler rahatlıkla jilet kullanarak bu problemle başa çıksalar da kadınlar jilet kullanmak istemezler. Tüylerde, traş yönteminin artışa sebep olduğuna inanırlar. Daha çok geçici yöntemler cımbız, ağda tercih edilmektedir. iğneli epilasyon tercih edilen başka bir yöntemdir. Fakat küçük alanlara uygulanabilir ve oldukça ağrılıdır.

Erkeklerde Yüz Epilasyonu

Yüz kişisel özellikleri yansıtması açısından kişi için önemlidir. Erkekler genellikle geçici yöntemlerle idare etmektedirler. Son yıllarda sakal üstü bölgeye lazer uygulaması yaptıran erkek sayısı oldukça artmıştır.

Son yıllarda lazer epilasyonun gelişimi ve yaygınlaşması ile birlikte, erkeklerde boyun, ense ve sakal üstü bölgelerindeki tüylerden kurtulmak istemektedirler.

Kadınlar yüz bölgesinde tam bir kılsızlık durumunu arzu eder ve kalıcı bir çözüm ararlar.

Yüz Epilasyonu Ekonomiktir

Yüz Epilasyonu uygulamaları hızlı, etkin ve uzun süreli düşünüldüğünde ucuz bir yöntemdir. Yüzdeki kıl yoğunluğundaki azalma bile kabul edilebilir. Cilt tipine göre en uygun lazer seçilerek uygulama yapılmalıdır. Lazer tedavileri uzun zaman bile sürse yüz hastaları genellikle tüm riskleri kabul etmektedirler.

Yüz Lazer Epilasyonunda Lazer Kullanımı

Yüz Lazer Epilasyonu uygulamalarında en etkili lazer hangisi, kaç seans gerekli, Yüz Lazer Epilasyonu fiyatları, kampanya ve paketler.

Yüz lazer epilasyonu için önemli uyarılar;

Yüz Lazer Epilasyonu için önemli uyarılarımız:

  • Yanlış lazer uygulamaları tüylerinizi arttırabilir
  • Alexandrite lazer önerilmez
  • Foto epilasyon önerilmez
  • En etkili lazer Diode lazerlerdir
  • Profesyonel merkezleri tercih ediniz

Yüz bölgesinde çeşitli nedenlerle oluşan tüylerden lazer epilasyon sayesinde kurtulmak mümkün olmaktadır. Biz yüz bölgesinde en etkili lazer olan diode lazerleri kullanıyoruz. Doktor kontrolünde güvenli ve etkili epilasyon için merkezlerimizi ziyaret ediniz.

Yüz Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL

Yüz Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL

Yüz Lazer Epilasyonu Uygulaması nasıl Yapılır?

Yüz lazer epilasyon uygulaması en çok profesyonellik gerektiren lazer uygulamalarındandır. Yanlış lazer uygulamaları tüylerde azalma yerine artışlara neden olabilir. Hormonsal nedenlerle oluşmuş bir tüylenme başka tedaviler ilave edilmezse uzayabilir ya da istenen başarı elde edilemeyebilir. Bu nedenle bizim merkezlerimizde yüz lazer epilasyon uygulamaları her aşamasında doktor tarafından yönetilir.

En Etkili Yüz Epilasyon Lazeri Diode Lazerlerdir

Yüz lazer epilasyonunda aynı zamanda ince tüylere de etki edebilen diode lazerler tüm merkezlerimizde kullanılmaktadır. Diode lazerlere ütüleme epilasyon ya da jelli epilasyon diyenlerde vardır. Yüz lazer epilasyon uygulamasını ortalama 6 seans öneriyoruz. Fakat bazı kişilerde bu 10 seansa kadar uzayabilmektedir. Diğer bölgelerden farklı olarak yüz lazer epilasyonu ayda bir kez uygulanır.

Hormonsal problemler varsa buna yönelik tedavi doktorlar tarafından uygulanır ve takip edilir. Hormon tedavisi ile birlikte lazer epilasyona başlanabilir. Beklemeye gerek yoktur. Yüz lazer epilasyonu hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Profesyonel ekiplerle ön görüşme yapıp size en uygun lazerle epilasyon yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Niçin Diode Lazer en etkili?

Diode lazer tipi dünyada epilasyon amaçlı en çok kullanılan lazer tiplerindendir. Koyu ve açık tüm cilt tiplerinde başarılı epilasyon sağlar. Esas olarak kalın ve koyu kıllarda etkilidir.

Fakat diğer lazerlerden farklı olarak bir miktar ince tüyde de epilasyon sağlayabilmektedir. Diğer lazerlerin başarısının düşük olduğu yüz, sırt, boyun, omuz, kol gibi zor bölgelerde bile başarılı epilasyon sağlayan lazerlerdir.

Yüz lazer epilasyonu için önerdiğimiz merkezler Daphne lazer epilasyon merkezleridir.

Daphne lazer  yüz lazer epilasyon fiyatları

Bir cevap yazın